Ontdek hoe Anita's passie voor haar rol in kantoorschoonmaak bij ASKO haar een vast contract opleverde.
Anita kwam in 2007 vanuit Hongarije naar Nederland. “Mijn man woonde hier al eerder omdat hij een baan had als tolk bij een groot bedrijf hier. In 2007 ben ik ook naar Nederland gekomen met de kinderen. We dachten voor 5 jaar, maar dat zijn er inmiddels 18!”
Twee jaar geleden zag Anita een vacature bij ASKO. “Ze zochten iemand voor kantoorschoonmaak bij een groot datacenter van een multinational. Ik had een heel leuk gesprek met één van de directeuren en ook met de supervisor had ik meteen een goede klik. Toen ik hoorde dat ik geen haarnetje of mondkapje op hoefde, was ik helemaal verkocht. Nadat ik mijn VCA-diploma had gehaald, die opleiding kreeg ik van ASKO, kon ik beginnen.”
Voor Anita is werken bij ASKO iedere dag een feestje. “Als de wekker gaat, heb ik echt zin om te gaan werken. De werkplek is fijn, de mensen zijn aardig. Ik krijg vaak positieve feedback, zoals ‘je kunt hier van de grond eten’ en ook ‘jij bent altijd zo vrolijk’. Dat doet me goed. Ik voel me erg gewaardeerd en pas heb ik een vast contract gekregen. Mijn eerste ooit en ik ben nu 52 jaar. Ik hoop hier zeker te kunnen blijven werken tot aan mijn pensioen.”
Anita is ook blij met haar collega’s. “Ik heb fijne collega’s. Niet alleen mijn supervisors en mensen waarmee ik samenwerk, ook de mensen op kantoor zijn leuke mensen: altijd behulpzaam. Daar ben ik heel dankbaar voor. Ik heb al 3 mensen binnengebracht bij ASKO en die zijn ook heel tevreden. Eigenlijk is het enige negatieve dat ik kan zeggen is dat ik het jammer vind dat ik ASKO niet eerder heb gevonden.”